©Copyright © 2018 Marka Tescilli Olup İlgili Firmaya Aittir. Özel Servis Olarak Hizmet Sunmaktayız
Misyonumuz;

Türkiye'nin tüm il ve tüm ilçe ve semtlerine uzanan geniş bir hizmet ağıyla servis hizmeti veren en önemli firmalardan olma hedefiyle yola çıktığımız günden beri, gelişen ve değişen teknolojiyle daha nitelikli hale gelen cihazlar konusunda eğitim alarak hizmetlerimizi sürdürdük.

Her markada uzman olarak yetiştirdiğimiz nitelikli personellerimiz, en ufak sorunlardan ciddi problemlere kadar her konuda donanımlı olarak hizmet verdiği için, ilk amacımızı da gerçekleştirmiş olduk. İstanbul’un her noktasına hizmet verme amacımız da geniş servis ağıyla gerçekleşmiş oldu.

Trafik sorunu dışında hiçbir engelimiz olmadan kısa sürede müşteriye ulaşarak sorunları çözdüğümüz servis ve bakım hizmetlerimizi teknolojinin de yardımıyla daha nitelikli hale getirerek en iyi şekilde verdiğimiz hizmeti aynı zamanda sorunların bir daha tekrarlamaması kaydıyla çözdük.

Kuruluş amacımıza dair her konuda gelişim göstererek yıllar içinde daha büyük bir servis firması haline geldik. Marka güvencemizle müşteri memnuniyetini her geçen gün arttıran ve daha fazla tercih edilen firmamız, zaman geçtikçe daha nitelikli bir hale geldi.

Kısa süre içinde çözdüğümüz cihaz problemlerini kusursuz bir şekilde tamir ederek, yılın her gününde müşterilerimizin zor durumda kalmaması için her türlü önlem konusunda da bilgilendirme hizmeti vermekteyiz.

Her müşterimiz bizim için oldukça özel ve bu hizmetlerin manevi karşılığını da memnuniyet ile aldığımız için, kuruluş misyonumuzu en iyi şekilde tamamladık.
Vizyonumuz;


Teknik Servis olarak cihaz sorunlarına net çözümler üreten ekibimizin gelecekle ilgili planı, bu hizmeti tüm Türkiye çapında vermek ve her kente bir şube açarak, servis hizmeti ve bakımı konusunda ciddi bir kurumsal kimliğe sahip olmaktır.

Ülkemizin her noktasında gerekli olan servis hizmetini Teknik Servis adı altında vererek zaman ve para kaybı yaşanmadan sorunların çözülmesini sağlamak en büyük amacımızdır. Bir marka olarak gelişip her kentte, tıpkı İstanbul’da olduğu gibi yaygın bir şekilde hizmet vermek vizyonuyla durmadan çalışıyoruz.

Bütün bu ideallerimizi gerçekleştirmek için gerekli olan tüm eğitim ve alt yapı çalışmalarını sürdüren ekibimiz, Türkiye’nin ilk ve en önemli servis ve onarım hizmetlerini marka ve model için sağlayan en büyük kuruluş olma amacıyla, her gün daha büyük bir aile haline gelmektedir.

7 gün 24 saat ihtiyaç olan her kentin en ücra köşesinde bile hizmet verebilecek kapasiteye sahip olmak en büyük amacımızdır. Her zaman en iyi hizmeti verme garantisiyle çalışan ekibimiz, Türkiye’nin en büyük servisi markası olmak için çalışmakta ve müşterilerinin memnuniyetiyle her geçen gün bu idealine bir adım daha yaklaşmaktadır.

Ekonomik ve hızlı çözümler üreterek arıza durumunda hemen sonuç alacak çalışmalar yaparak Türkiye servisi merkezli tüm şehirlerde aynı felsefeyle çalışan büyük şubeler açıp, dev bir çözüm üretici konumuna girmek en büyük idealimizdir.
Anasayfa          Kurumsal          Servis          İletişim